Ορκωμοσία αποφοίτων εαρινής περιόδου 2022-2023

Submitted by admin on Wed, 06/12/2023 - 10:57

Η ορκωμοσία των αποφοίτων της εαρινής εξεταστικής περιόδου του ακαδημαϊκού έτους 2022-2023, θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 25 Ιανουαρίου 2024 και ώρα 13: 00, στο Αμφιθέατρο Καραθεοδωρή του Τμήματος Μαθηματικών, Πανεπιστημιούπολη, Ιλίσια.

Απαραίτητη προϋπόθεση για τη συμμετοχή σας στην ορκωμοσία, είναι:

1) η δήλωση συμμετοχής σύμφωνα με το επισυναπτόμενο υπόδειγμα,

2) η δήλωση συγκατάθεσης για χρήση φωτογραφίας και βίντεο σε εκδηλώσεις του ΕΚΠΑ σύμφωνα με το επισυναπτόμενο υπόδειγμα.

Τα παραπάνω έντυπα θα πρέπει να αποσταλούν μέσω ηλεκτρονικού μηνύματος με Θέμα: ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΗΝ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΠΜΣ στη διεύθυνση: secretpm@di.uoa.gr έως τις 15/01/2024.

Σύμφωνα με απόφαση του Αντιπρύτανη Διοικητικών Υποθέσεων και Φοιτητικής Μέριμνας,  επιτρέπονται έως και τέσσερεις (4) συνοδοί.

Οι ορκιζόμενοι  θα πρέπει να βρίσκονται στην είσοδο του κτιρίου μια ώρα πριν την έναρξη της τελετής, κρατώντας την αστυνομική τους ταυτότητα και την καθομολόγησή τους, την οποία θα λάβουν στο φοιτητικό τους λογαριασμό e-mail, μία εβδομάδα πριν από την Τελετή.