Ορκωμοσία αποφοίτων χειμερινής περιόδου 2022-2023

Submitted by admin on Thu, 11/05/2023 - 17:41

Η ορκωμοσία των αποφοίτων της χειμερινής εξεταστικής περιόδου του ακαδημαϊκού έτους 2022-2023 θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 19 Ιουνίου 2023 και ώρα 11:00, στο Αμφιθέατρο Καραθεοδωρή του Τμήματος Μαθηματικών, Πανεπιστημιούπολη, Ιλίσια.

Απαραίτητη προϋπόθεση για τη συμμετοχή σας στην ορκωμοσία, είναι η δήλωση συμμετοχής σύμφωνα με το επισυναπτόμενο υπόδειγμα έως 05/06/2023 μέσω ηλεκτρονικού μηνύματος με Θέμα: ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΗΝ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΠΜΣ στην διεύθυνση: secretpm@di.uoa.gr

Σύμφωνα με απόφαση του Αντιπρύτανη Ακαδημαϊκών Υποθέσεων και Φοιτητικής Μέριμνας, Καθηγητή Δημητρίου Καραδήμα, επιτρέπονται έως και τέσσερεις συνοδοί.

Οι ορκιζόμενοι κατά την είσοδό τους θα πρέπει να έχουν μαζί τους και να επιδεικνύουν την αστυνομική τους ταυτότητα  και να βρίσκονται στην είσοδο του κτιρίου μια ώρα πριν την έναρξη της τελετής, ώστε να γίνει ο έλεγχος.

Οι ορκιζόμενοι θα πρέπει να έχουν μαζί τους την καθομολόγησή τους, την οποία θα λάβουν στον φοιτητικό τους λογαριασμό e-mail, μία εβδομάδα πριν από την τελετή.